Tragikus hír: Mély fájdalommal tudatjuk, visszaadta a lelkét a teremtőnek…Gyászol Emilió és családja

Cikkek Admin Thursday 8th June 2023

Március 29-én éjjel egy budapesti kórházban elhunyt Jellinek Emil, Emilio édesapja, aki a budapesti lóversenypályák környékén is hatalmas népszerűségnek örvend.

A Ripost megkereste Emil egyik barátját, a fogathajtó Lakatos Csabát, akit nagyon megrendített jóbarátja halála:

„Emil szerda éjjel hunyt el egy budapesti kórházban. Furcsa ez, mert a legfrissebb információim szerint már épp kezdett jobban lenni, mielőtt végleg feladta volna a küzdelmet.

Régóta küzdött egészségügyi gondokkal, március elején az egyik lábát is amputálni kellett. Nagyon sajnálom, mert évtizedek óta nagyon jó barátok voltunk, mindig szorított nekem a futamokon.

Minden héten bejött az istállóba, hogy megkérdezze, milyen formában vannak a lovaim, na és persze én.

Jókat nevettünk együtt, ugyanakkor komoly témákról is tudtunk beszélgetni. Soha nem fogom elfelejteni.”

8.1 ezer Megosztás

Comments are closed.